Fabien „kioShiMa” Fiey oficjalnie zasila szeregi organizacji G2 Esports. Dwudziestopięciolatek tymczasowo zastąpi miejsce Richarda „shoxa” Papillona.

Jeszcze podczas Majora pojawiły się plotki o tym, że G2 Esports chce odsunąć od głównego składu Richarda „shoxa” Papillona oraz Lucasa „Lucky” Chastanga. Raczej nikt nie spodziewał się, że może to wywołać kolejną francuską szuflę, gdyż Vitality mimo osiągnięcia drugiego miejsca w rankingu HLTV.org zdecydowało się rozstać się z Nathanem „NBK-” Schmittem, który oficjalnie usiadł na ławce.

Od razu społeczność zaczęła łączyć obydwie te zmiany, a w sieci z wiarygodnych źródeł zaczęły pojawiać się przesłanki o wykupieniu Richarda „shoxa” Papillona przez Vitality. Pszczoły miały zapłacić za nowego zawodnika nawet $400.000, lecz nawet sam transfer wciąż nie jest to potwierdzoną informacją.

Teraz G2 Esports oficjalnie ogłosiło, że Fabien „kioShiMa” Fiey tymczasowo będzie grał pod ich banderą, zastępując właśnie Richarda „shoxa” Papillona. Taki obrót spraw jest połowicznym potwierdzeniem wyżej wymienionych plotek.

G2 zadebiutuje w nowym składzie już dziś o godzinie 17:15 w meczu przeciwko polskiemu miksowi One More Time. Spotkanie best-of-one będzie można obejrzeć z polskim komentarzem pod tym adresem.