Kamil „kamil” Kamiński został zaproszony przez ex-VP do współpracy podczas otwartych eliminacji do IEM Katowice 2020. Były zawodnik, m.in. Izako Boars wypełnił lukę po Michale „MICHU” Müllerze.

W ten pierwszy poniedziałek w 2020 roku jedna z osób postanowiła zabawić się w detektywa i znalazła na swojej drodze serwer, na którym akurat trenowało ex-Virtus.pro. Od razu zatem wzięła się za sprawdzenie graczy, którzy się na nim znajdują i poza podstawową czwórką podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, był na nim wspomniany we wstępie kamil. Od razu zatem społeczność zaczęła się zastanawiać, czy to może właśnie Kamiński wejdzie w buty MICHA i pomoże chłopakom w otwartych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020. Teraz już wiemy oficjalnie, że tak, ponieważ znalazł się w ich składzie zgłoszonym na te zmagania!

W swojej karierze Kamil odwiedził już masę ekip i zwiedził z nimi wiele różnych miejsc grając na mniejszych lub większych turniejach. Jest zawodnikiem doświadczonym i przy okazji prowadzącym, którego najwidoczniej grono Michała „snatchiego” Rudzkiego szukało.

Przypominamy, że eliminacje, o których piszemy wystartują jutro o godzinie 18:00. Może się do nich zapisać każdy i tylko dwie formacje zakończą je z uśmiechem na twarzy oraz zdobytym miejscem na liście uczestników zamkniętego etapu zawodów. Jak na razie znajdują się na niej następujące zespoły.

  • Poland ARCY
  • Poland Illuminar Gaming
  • European Union FaZe Clan
  • Finland ENCE
  • France G2 Esports
  • Denmark Heroic