K23 oficjalnie ogłosiło zakontraktowanie Timura „⁠clax⁠” Sabirova i Konstantina „⁠Raijin⁠” Trubarova w miejsce n0rb3r7a oraz fame’a.

K23 zostało postawione w niesamowicie trudnej sytuacji po tym, jak w środku sezonu szeregi organizacji opuścili n0rb3r7 z famem, którzy otrzymali angaż w Virtus.pro po odejściu YEKINDARA i bustera. Obaj zawodnicy byli uważani za największe gwiazdy rosyjskiego zespołu i nie ma co się dziwić, bowiem w ostatnim czasie zdecydowanie wyróżniali  się na tle swoich teammate’ów.

Organizacja nie miała więc łatwego zadania, by znaleźć następców n0rb3r7a oraz fame. Ku temu K23 nie sprzyjały także okoliczności, bowiem rosyjski zespół miał na horyzoncie kolejne turnieje. Stąd decyzja, by tymczasowo skorzystać z usług Raijina – byłego gracza m.in. AVE oraz claxa niegdyś reprezentanta, chociażby Singularity czy Trident.

W ostatnim czasie K23 wystąpiło np. na ESL Challenger League Season 41 oraz REPUBLEAGUE Season 3. Oba te turnieje zdecydowanie nie poszły po myśli rosyjskiego zespołu, lecz mimo to organizacja postanowiła zaproponować stały kontrakt dwójce tymczasowych stand-inów. Raijan oraz clax oficjalnie łatają więc luki w składzie ekipy xsepowera po odejściu n0rb3r7a oraz claxa.

Skład K23:

  • Russian Federation Daniil „⁠X5G7V⁠” Maryshev
  • Russian Federation Konstantin „⁠Raijin⁠” Trubarov
  • Russian Federation Timur „⁠clax⁠” Sabirov
  • Russian Federation Bogdan „⁠xsepower⁠” Chernikov
  • Kazakhstan Sanzhar „⁠neaLaN⁠” Iskhakov
  • Kazakhstan Aset „⁠Solaar⁠” Sembiyev (trener)