Menadżer Teamu Liquid Joka Steve oficjalnie potwierdził ostatnie doniesienia, płynące ze sceny. FalleN, Stewie2k oraz Grim nie będą kontynuować swojej kariery w szeregach Rumaków.

Żadnych niespodzianki nie ma, to możemy powiedzieć po ogłoszeniu menadżera Teamu Liquid. Wedle oczekiwań FalleN, Stewie2k oraz Grim zostają odsunięciu od składu amerykańskiej organizacji i najprawdopodobniej swoją karierę będą kontynuować osobno. Póki co kierownictwo klubu nie ujawniło nicków zastępców wspomnianej trójki, lecz wszystko wskazuje na to, że i tu żadnej rewelacji nie będzie.

Wierząc ostatnim doniesieniom, nowymi nabytkami Liquid mają zostać Joshua „oSee” Ohm, Richard „shox” Papillon  oraz Nicholas „nitr0” Cannella. Najbardziej klarownie prezentuje się sytuacja tego ostatniego. 26-latek rzekomo jest już dogadany z organizacją, a jego transfer to kwestia jedynie dni.  Przenosiny Francuza do amerykańskiego klubu także wydają się zresztą już niemal przesądzone. Podobnie jak  Joshuy, którego zastępcy zaczęli już szukać w Extra Salt.

Trójka byłych już zawodników Liquid także może z uśmiechem na twarzy patrzeć spoglądać w przyszłość. Stewie2k łączony jest z Evil Geniuses, natomiast FalleN zbudować ma swój własny brazylijski zespół. Póki co ciężko wskazać, gdzie swoją karierę kontynuować  mógłby Grim, jednak możemy być pewnie, że Amerykanin na brak ofert nie będzie narzekać.