Astralis postanowiło rozwiać wszystkie wątpliwości i podało ich wyjściowy skład na turniej ESL One Cologne. Wydarzenie wystartuje już w najbliższy wtorek.

Wcześniej Lukas „⁠gla1ve⁠” Rossander ogłaszał, że na pewno nie zobaczymy go w trakcie ESL One Cologne, lecz takowej deklaracji nie usłyszeliśmy od Andreas „⁠Xyp9x⁠” Højsleth. Niektórzy z fanów liczyli, że cisza ze strony Xyp9xa oznacza powrót do aktywnej piątki, ale nic bardziej mylnego. Organizacja właśnie podała skład, w którym ich drużyna wystąpi na najbliższym turnieju.

Dla tych, którzy pominęli ostatnie miesiące przypomnimy, że gla1ve⁠ oraz Xyp9x⁠ zdecydowali się na przerwę w grze z powodów nadmiernego stresu oraz wypalenia zawodowego. Z tego powodu duńska drużyna ma obecnie zakontraktowane osiem osób wraz z trenerem. Ich najnowszym nabytkiem jest Lucas „⁠Bubzkji⁠” Andersen, który został wykupiony z MAD Lions i zastąpił Jakoba „JUGi” Hansena. Ten ostatni zagościł w Astralis zaledwie na dwa miesiące.

Nowy skład będziemy mogli zobaczyć w najbliższy wtorek o godzinie 18:30. Duńczycy zmierzą się z fnatic w ramach wspomnianego już wielokrotnie ESL One Cologne. Zawody przez obecną sytuację na świecie odbywają się online. Weźmie w nich udział szesnaście zespołów, a w puli nagród znalazło się $325.000.