Complexity wraca do gry z nowym składem. Organizacja wykupiła trzech graczy z Extra Salt, podpisując również Michaela” Grima” Wince'a i Paytyna „juniora” Johnsona.

To zupełnie nowa historia do napisania dla Complexity. Organizacja Jasona Lake'a rozpoczęła gruntowne zmiany w październiku, stopniowo usuwając graczy ze swojej kadry. Jedynym, jaki wciąż pozostaje pod kontraktem jest Justin „jks” Savage, lecz nie będzie on uwzględniany w stworzonej piątce. Przecieki odnośnie nowych zawodników pojawiły się już kilka tygodniu temu, o czym informowaliśmy w paru wcześniejszych tekstach. Po fiasku negocjacji z Copenhagen Flames, Complexity miało być zainteresowane graczami z Ameryki Północnej. Okazało się to prawdą – organizacja sięgnęła zarówno po nicki z Extra Salt, jak i będących bez zespołów Grima oraz juniora.

Odejście pozostałości składu z Extra Salt może również sugerować zapowiadane ruchy wobec i tej marki. Według doniesień pod szyld Bardzo Słonych ma trafić mix Damiana „dapsa” Steele'a – Orgless. Póki co można się jednak opierać tylko na domysłach, gdyż żadne dalsze informacje nie zostały potwierdzone.

Skład zadebiutuje już jutro meczem z Gambit na Funspark ULTI 2021 Finals. Duży turniej czeka zespół pod koniec miesiąca, gdyż Complexity wystąpi na BLAST Premier Spring 2022.

Nowa piątka Complexity to:

South Africa Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou
Canada Justin „⁠FaNg⁠” Coakley
United States Ricky „⁠floppy⁠” Kemery
United States Paytyn „⁠junior⁠” Johnson
United States Michael „⁠Grim⁠” Wince

South Africa Tiaan „⁠T.c⁠” Coertzen (trener)