Virtus.pro by załatać luki w składzie Outsiders po odejściu bustera i YEKINDAR najprawdopodobniej zdecyduje się sięgnąć po dwójkę zawodników K23.

Kilka dni temu Virtus.pro ujawniło, że YEKINDAR oraz buster nie będą  kontynuować swojej kariery w składzie organizacji. Virtusi nie mieli zbytnio szans utrzymać w swoich szeregach dwójkę gwiazdorów ze względu na dotkliwe sankcje nałożone przez organizatorów licznych rozgrywek, z powodu powiązań klubu z rosyjskimi  spółkami państwowymi.

Mimo wielu problemów Virtus.pro zamierza jednak dokonać dwóch ciekawych transferów. Według OverDrive’ a, który słynie ze sprawdzonych raportów dotyczących ruchów transferowych  na celowniku organizacji znaleźli się n0rb3r7 oraz Fame. Obaj panowie na ten moment związani są z K23, w którego składzie są kluczowymi postaciami.

19-letni Fame może pochwalić się ratingiem 1,09 w ostatnich trzech miesiącach, dokładnie tak samo, jak jego starszy kolega n0rb3r7, którego ocena za ten okres również wyniosła 1,09. Jeżeli powyższe informacje okażą się prawdziwe i duet z K23 zasili szeregi Virtus.pro skład Outsiders będzie prezentował się następująco:

  • Kazakhstan Aleksei „Qikert” Golubev
  • Russian Federation Evgeniy „FL1T” Lebedev
  • Russian Federation Dzhami „Jame” Ali
  • Russian Federation Pyotr „Fame” Bolyshev
  • Russian Federation David „n0rb3r7” Daniyelyan