Czyżby O PLANO niebawem miało w końcu uzyskać wsparcie organizacji? Według Rush B Media i Globo Esport trwają negocjacje między Nordavind a brazylijską ekipą.

Na samym początku roku w życie wszedł projekt o nazwie O PLANO. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, z których wynikało, że we wspomnianej drużynie grać będą m.in. Vito „kNgV-” Giuseppe, Henrique „HEN1” Teles oraz Lucas „LUCAS1” Teles. Następnie formacja złożona z brazylijskich zawodników przystąpiła do rywalizacji i procesu poszukiwania organizacji, która zainteresuje się wsparciem dywizji.

Od stycznia Leonardo „leo_drk” Oliveira i spółka wystąpili w dwóch turniejach – cs_summit 8 DreamHack Open June 2021 NA. Warto podkreślić, że aby znaleźć się w pierwszych zmaganiach musieli przejść przez otwarte i zamknięte kwalifikacje. Nie była to więc łatwa i szybka droga. W głównym wydarzeniu zajęli 4. pozycję odpadając po przegranej z EXTREMUM. Jeżeli natomiast mowa o DreamHacku, to dotarli w nim do Wielkiego Finału, lecz trofeum nie wywalczyli. Na ostatniej prostej powstrzymało ich Extra Salt.

Podane rezultaty i fakt, jacy gracze zaangażowali się w O PLANO wystarczyły, aby zwrócić na siebie uwagę. Według Rush B Media i Globo Esport Brazylijczycy rozpoczęli negocjacje z Nordavind, które kilka dni temu wystawiło swój dotychczasowy skład na listę transferową. Wygląda zatem na to, że klub ma ochotę na nowy rozdział swojej książki i chciałby go napisać z podopiecznymi Raphaela „cogu” Camargo na pokładzie. Czy do tego dojdzie? Przekonamy się niebawem.

Dywizja CS:GO Nordavind może wyglądać tak:

  • Brazil Henrique „⁠HEN1⁠” Teles
  • Brazil Lucas „⁠LUCAS1⁠” Teles
  • Brazil Vinicius „⁠vsm⁠” Moreira
  • Brazil Vito „⁠kNgV-⁠” Giuseppe
  • Brazil Leonardo „⁠leo_drk⁠” Oliveira
  • Brazil Alencar „⁠trk⁠” Rossato
  • Brazil Raphael „⁠cogu⁠” Camargo – trener