Walka o kolejny Intel Grand Slam wciąż trwa, zawodnicy Natus Vincere są krok od wzbogacenia się o milion dolarów.

Wielki Szlem organizowany w świecie Counter-Strike'a przez firmę Intel to możliwość wygrania gigantycznych pieniędzy. Milion dolarów trafia do drużyny, która wygra cztery duże turnieje z wytypowanych wcześniej dziesięciu wydarzeń w danym okresie. Pierwsza złota sztabka została oddana w ręce zawodników Astralis, którzy między majem a grudniem 2018 roku podnosili puchar czterokrotnie.

Drugi sezon Intel Grand Slam zakończył się błyskawicznie, wszak przypadł na złotą erę Teamu Liquid. Gracze zza oceanu potrzebowali zaledwie pięciu turniejów w 2019 roku aby zatryumfować w Wielkim Szlemie. Po średnio udanym Majorze w Katowicach, Amerykanie wygrali cztery następne wydarzenia, w których wzięli udział – IEM Sydney, DreamHack Masters Dallas, finały Pro League oraz ESL One: Cologne.

Trzeci sezon Intel Grand Slam wystartował od razu, czyli w połowie 2019 roku i trwa aż do dziś. Natus Vincere jest obecnie najbliżej do zgarnięcia kolejnego miliona. Ukraiński skład ma na swoim koncie już trzy mistrzostwa i posiadają jeszcze trzy szanse na tryumf w wielkim szlemie – wystąpią jeszcze na finałach Pro Ligi oraz dwóch IEM-ach.