HellRaisers decyduje się na kolejne zmiany w składzie. Od głównej piątki odsunięty został Abay „Hobbit” Khasenov, a zastąpi go Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas.

Abay „Hobbit” Khasenov był gwiazdą pod banderą Gambit, gdzie udało mu się wygrać PGL Major Kraków 2017. Jednak później jego kariera mocno spowolniła. Dołączenie do HellRaisers miało być punktem zwrotnym, lecz kazachski strzelec nie mógł odnaleźć się w międzynarodowej formacji.

Ostatnio HellRaisers gruntownie przebudowało skład, przyjmując Tomáša „oskar” Šťastný'ego oraz Christiana „loWela” Garcia Antorana. Teraz włodarze zdecydowali się odsunąć Abay „Hobbit” Khasenov, który spędził w HR pięć miesięcy, jednak nie odniósł żadnych spektakularnych sukcesów. W jego miejsce wchodzi młody Litwin – Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas, który dotychczas reprezentował barwy Imperial oraz NoChance. Wraz z tymi drużynami pokazywał swoje świetne umiejętności strzeleckie, a ostatnio napsuł sporo krwi zawodnikom Virtus.pro.

Już za tydzień HellRaisers wystąpi na turnieju LAN-owym. Rozegrają spotkania w grupie C w ramach 9. sezonu ESL Pro League, a ich przeciwnikami będą BIG, Astralis oraz ex-3DMAX.