1WIN przedstawiło dziś swojego piątego gracza, który jak na razie będzie przebywał pod ich banderą na okresie próbnym. Mowa o Stanyslavie „fostar” Ostashevskyim, który dzięki tej przygodzie postara się postawić krok do przodu w karierze.

Trzeba przyznać, że 1WIN w poprzednim sezonie miewało swoje momenty. Może nie było w stanie przebić się na ten najwyższy poziom, ale wygrało kilka turniejów z serii ESEA Cash Cup, awansowało do ESEA Premier, w którym dotarło do play-offów i utrzymało się na następną edycję oraz zwyciężyło Malta Vibes Knockout Series 1. W efekcie przez tydzień siedziało na 27. pozycji światowego rankingu HLTV.

Ostatecznie jednak drużyna zdecydowała, że do rywalizacji w 2022 roku chce przystąpić w odświeżonym składzie. Przesunęła zatem na ławkę rezerwowych dwóch riflerów – Vadima „Polt” Tsirova i Danila „Ravenlot” Bikvaidze'a. Luki po nich wypełniła zarówno doświadczeniem, jak i młodą krwią. Wyciągnęła bowiem rękę do Egora „flamie” Vasilyeva, który spędził 6 lat w Natus Vincere i posmakował zdobywania prestiżowych trofeów. Na okres próbny zaprosiła natomiast mniej znanego, 21-letniego Stanyslava „fostar” Ostashevskyiego, który wcześniej występował w barwach Trasko Esports i pomagał jako stand-in Nemidze.

Stanyslav pod kątem statystyk indywidualnych w ostatnich 6. miesiącach wypadł całkiem okej. Osiągnął rating 2.0 na poziomie 1.06, IMPACT 1.00 i ADR 75.4. Zespołowo nie cieszył się jednak z żadnego sukcesu i pewnie to chciałby zmienić w 2022 będąc częścią 1WIN, którego dywizja CS:GO na ten moment wygląda tak:

  • Russian Federation Aleksandr „⁠TRAVIS⁠” Timkiv
  • Russian Federation Denis „⁠deko⁠” Zhukov
  • Russian Federation Aleksandr „⁠glowiing⁠” Matsievich
  • Russian Federation Egor „⁠flamie⁠” Vasilyev
  • Ukraine Stanislav „⁠fostar⁠” Ostashevskiy – okres próbny
  • Russian Federation Vadim „⁠MSE⁠” Zimin – trener