Poniedziałkowy wieczór przyniesie nam kolejne spotkanie EMERITOS BANDITOS w lidze ESEA Open. eBanditos będą walczyć o czwarte zwycięstwo.

Polski skład gwiazd kontynuuje swoją przygodę z ESEA Open. Jak dotąd EMERITOS BANDITOS rozegrali cztery spotkania, z czego w trzech okazali się lepsi od swoich przeciwników. W ostatnim pojedynku po raz drugi wystąpili na mapie de_Nuke, tym razem prezentując fenomenalną grę po stronie terrorystów. Jednak trzynaście punktów po stronie atakującej nie pozwoliło na szybkie wykończenie meczu. Druidz również miało swoje sposoby na skuteczne wejścia na obszary bombowe. Zdołali odrobić aż dziewięć rund, lecz ostatecznie ulegli Bandytom.

Dziś Emeryci powrócą na mapę de_Inferno, na której mogliśmy ich oglądać w ich drugim pojedynku w lidze ESEA Open. E-Gaming, bo tak nazywa się formacja, z którą zmierzy się dziś drużyna izaka, jak dotąd wygrała wszystkie swoje mecze i to bardzo wysokimi wynikami. Oznacza to, że może szykować nam się bardzo ciekawe spotkanie, które będziemy mogli obejrzeć już dziś o godzinie 19:00.

Mecz jak zawsze będzie można oglądać na kanałach graczy EMERITOS BANDITOS, czyli u: