Długo czekaliśmy na oficjalną informację, kiedy w końcu zobaczymy nowy skład VP w akcji i w końcu wiemy. Debiut Snaxa i spółki nastąpi we wtorek!

Virtus.pro nie tak dawno dokonało sporych roszad. Poprzedni skład, w który wchodził NEO, pashaBiceps, morelz, snatchie i MICHU przestał istnieć. Rosyjska organizacja poinformowała wtedy, że zawiesza dywizję CS:GO i niebawem poda więcej informacji. Okazało się, że powstał nowy zespół, do którego załapał się jedynie snatchie i MICHU. Pozostała trójka, to Snax, byali i TOAO, który jeszcze nigdy w swojej karierze nie miał zaszczytu grać pod banderą VP. Szkoleniowcem dalej pozostał kuben.

Dużo było spekulacji na temat tego, kiedy zobaczymy podopiecznych Kuby po raz pierwszy w akcji i dziś organizacja za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że debiut nastąpi we wtorek w ramach 30. sezonu ESEA MDL. Nie wiadomo jednak konkretnie z kim przyjdzie zmierzyć się naszym rodakom. Na stronie ESEA możemy wyczytać, że ich przeciwnikiem numerem jeden jest EURONICS, aczkolwiek data spotkania nie została jeszcze zmieniona. Wcześniej mówiło się, że jako pierwsze Polaków podejmie Vitality, także musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie enemy.