Dla zawodników MAD DOG'S PACT i Wisły All iN! Games Kraków pierwszy dzień w nowym sezonie Polskiej Ligi Esportowej – PGE Dywizji Mistrzowskiej był udany. Pokonali bowiem rywali i zapisali na konto punkty.

Jako pierwsi na serwerze zameldowali się podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka, którzy w ostatnich tygodniach nie radzili sobie najlepiej. We wczorajszym pojedynku, w którym podjęli PGE Turów Zgorzelec byli natomiast zdecydowanie silniejszym zespołem. Potwierdzają to wyniki, którymi zwyciężyli z przeciwnikiem na Trainie i Vertigo – 16:6 oraz 16:6. To była szybka i przyjemna potyczka dla MAD DOG'S PACT, za którą zgarnęli trzy punkty.

Komplet chciała również bez dwóch zdań zdobyć Wisła All iN! Games Kraków, jednak Pompa jej w tym lekko przeszkodziła. Wszystko zaczęło się po myśli Białej Gwiazdy, która triumfowała nad rywalem na Trainie – 16:13. Mikołaj „Miki” Szemraj i spółka odpowiedzieli za to wygrywając bez żadnego kłopotu na Inferno – 16:3. Później co prawda grono Grzegorza „szpero” Dziamałka i tak dopięło swego zamykając mecz 16:10 na decydującym Nuke'u i 2 do 1 w całej serii, lecz ta stracona mapa spowodowała, że mogło cieszyć się z dwóch oczek, zamiast trzech, a Pompa Team z jednego.

Dziś czekają nas następne starcia w PGE Dywizji Mistrzowskiej. Poniżej znajdziecie harmonogram, a pod tym adresem oficjalną transmisję. 

  • 18:00 Poland Honoris vs. Poland Izako Boars
  • 21:00 Poland Illuminar Gaming vs. Poland AVEZ