Przed rozpoczęciem finałowej fazy PLE – PGE Dywizji Mistrzowskiej zauważyliśmy w kilku zespołach nowe twarze. Izako Boars ma na pokładzie Pawła „byali” Bielińskiego, Wisła All iN! Games Kraków Kubę „Markoś” Markowskiego, a Illuminar Gaming Miłosza „mhL” Knasiaka.

Po fazie zasadniczej PGE Dywizji MistrzowskiejPolskiej Lidze Esportowej nareszcie przyszła pora na finały! Ich pierwsza część będzie rozgrywana w Internecie. Zmagania w drabince podwójnej eliminacji wyłonią uczestników LAN-a, na którym odbędzie się decydująca rywalizacja o trofeum.

Harmonogram dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

  • 18:00 Poland Illuminar Gaming vs. Poland Izako Boars
  • 21:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Poland MAD DOG'S PACT

Warto podkreślić, że Izako Boars nie przystąpi do zawodów w podstawowej piątce. Michał „mono” Gabszewicz znowu ma bowiem problemy zdrowotne, które uniemożliwiają mu wejście na serwer. Zamiast niego na mapie pojawi się Paweł „byali” Bieliński, który niedawno wspierał Dziki jako stand-in. Wówczas także zastępował mono.

Wymuszona zmiana w formacji IB nie jest jednak jedyną. Wisła All iN! Games Kraków zgłosiła do potyczek Kubę „Markoś” Markowskiego w swoim składzie. Tym samym powstała luka w Illuminar Gaming, w którym wcześniej grał Markoś, natomiast szybko ją załatano Miłoszem „mhL” Knasiakiem.

Patrząc na odświeżone ekipy – zapowiadają nam się naprawdę interesujące play-offy. Transmisję z meczów znajdziecie pod tym adresem.