Znany YouTuber CS:GO McSkillet zaprezentował mapy, które są wstępnie potwierdzone do nowej operacji. Prace nad nowym „sezonem” Counter-Strike: Global Offensive rozpoczęły się już przed zakończeniem Wildfire, a wstępna data rozpoczęcia to 10 sierpnia.

Wraz z wieloma innymi operacjami możemy spodziewać się nowego noża, skrzynki i skinów. Także szykujcie klucze bo będzie otwierane!

Ponownie (jak w przypadku Wildifre) data nowe operacji nie została potwierdzona. Jednak możemy przypuszczać, że będzie to 10 sierpnia. Tak samo jak przed publikacją minionej operacji Valve odezwało się do twórców map, aby je zaktualizowali, ponieważ chcą wydać nową operacje w ciągu dwóch tygodni.

Poniżej prezentujemy mapy, które są wstępnie potwierdzone w nowej operacji.

Thrill

Thrill
Rozgrywka będzie odbywać się w parku rozrywki, który jest ogromny (z pewnością nie będą zadowoleni posiadacze słabszych komputerów). Istnieje wiele dróg do bombsite, więc pamiętaj, aby się nie zgubić!

Mapa została wykonana przez Yanzl i dostępna jest w workshopie tutaj.

Concert

concert
Jedne dźwięki jakie usłyszycie na tym koncercie to strzały i krzyki zakładników. RZL, twórca mapy przygotował dosyć rozległą mapę z kulisami i otwartą salą koncertową. Mapa dostępna jest w workshopie tutaj.

Shipper

ship
Kto ma chorobę morską nie powinien na niej grać! Wąskie przejścia i dwa bombsite. Spróbuj wysadzić statek w powietrze! Twórcą mapy jest catfood a mapa dostępna w workshopie tutaj.

Austria

austria
Utworzona przez Radix'a, Austria jest klasyczną mapą, której rozgrywka odbywa się w małej wsi podczas zimy. Dostępna do pobrania z workshopu tutaj.

Lite

lite
Ted odtworzył klasyczną mapę z Counter-Strike 1.6. Rozgrywka odbywa się w rafinerii w Stanach Zjednoczonych. Antyterroryści muszą powstrzymać przed wysadzeniem całego kompleksu. Mapa dostępna jest tutaj.

Pięć potwierdzonych map w nowej operacji brakuje jeszcze dwóch – prawdopodobnie jeszcze jedna z hostami i jedna bomb/defuse.

Na tym video możecie zobaczyć jak mapy wyglądają:

Jak oceniacie nowe mapy w zbliżającej się wielkimi krokami operacji?