Pięciu skandynawskich graczy, którzy dysponują nie lada umiejętnościami postanowiło połączyć siły i stworzyć drużynę. Mają zamiar zwojować najpierw lokalną scenę, a potem gdy się już zgrają, pokazać grę na światowym poziomie.


Nicolai „glace” Jensen i Frederik „LOMME” Nielsen grali obecnie w duńskim NoProblem!. Dołączyła do nich szwedzka dwójka z London Conspiracy, czyli John „wenton” Eriksson i Frej „kHRYSTAL” Sjöström. Do grania z CS'a potrzeba piątki, tak więc skład zwieńczył Casper „cadiaN” Møller. Drużyna „na papierze” wygląda na prawdę groźnie i widać, że mogą oni wiele namieszać na obecnej scenie. Ale nie wiadomo jak będzie z ich zgraniem. Bariera językowa będzie łatwa do przełamania, bo obydwa języki są bardzo do siebie podobne, a jeśli nie tak to nauka angielskiego w Skandynawii stoi na wysokim poziomie.

Jedynym problemem, który teraz będą musieli pokonać, jest to, że cadiaN jest wciąż związany kontraktem z SK Gaming. Najprawdopodobniej będę musieli po prostu poczekać na jego wygaśnięcie. Póki co ogłosili, że chcą grać razem i poszukują sponsora.

A co do ich nazwy roboczej… Jest dość luźna i mocno wulgarna.