noKappa po zaciętej i wyrównanej walce z Gambit w ramach europejskich kwalifikacji do DreamHack Masters Malmö wygrywa z rezultatem 2:1.

Na pierwszej lokacji, czyli Inferno, widoczna była od samego początku przewaga Gambit. Trójka zawodników nieustannie rotowała na czele tabeli, jednakże ostatecznie na pierwszym miejscu znalazł się hooch z 22 zabójstwami na swoim koncie. Jeżeli chodzi o noKappa, to wiele rund wygrali dzięki dobrej dyspozycji furlana, nieco gorzej radził sobie rallen, który skończył spotkanie z najgorszym stosunkiem K/D.  Ostatecznie starcie wygrała drużyna Mihaila „Dosi” Stolyarova z rezultatem 16:9.

Train, czyli pora na rewanż. Na następnej mapie byli reprezentanci Vexed Gaming nie zawiedli, bowiem aż do ósmej rundy zachowali czyste konto. Oponenci Polaków nie potrafili zapanować nad mapą, nieustannie któraś z pozycji była niedostatecznie pokryta. Po stronie antyterrorystów nasi rodacy byli prawie bezbłędni, prawie ponieważ oddali przeciwnikowi zaledwie dwie rundy. Drugą w tym starciu „pistoletówkę” wygrała formacja ze wschodu, dzięki czemu zanotowała na swoim koncie kolejne dwie rundy, jednak na tym się skończyło, bo noKappa dopełniło formalności i wygrali 16:5.

Na lokacji, gdzie zamek stanowi pierwszy plan walka była zacięta. Początkowo to ex-Vexed oddalało się od przeciwnika, potem jednak doszło do wyrównania – byli zawodnicy HellRaisers w bardzo agresywny sposób zajmowali bombsite B. Po pierwszej połowie nie wiadomo było kto ostatecznie wygra to spotkanie, ponieważ zakończyła się ona z rezultatem 8:7 dla formacji Jakuba „Kubika” Kubiaka. Po rundzie pistoletowej wiele się nie zmieniło – cios za cios, a raczej pocisk za pocisk. Ostatecznie Polacy sięgnęli po zwycięstwo z wynikiem 16:14.