No Limint Gaming, w którego składzie na co dzień występuje Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty, przypieczętowało swój awans do fazy pucharowej mistrzostw Niemiec.

Awans do play-offów mistrzostw Niemiec był dla drużyny Polaka zwykłą formalnością. Mimo wszystko trzeba oddać ekipie naszego rodaka, iż styl, w którym dokonali tego wyczynu, jest imponujący. NLG wygrało swoją grupę z bilansem 15-5, dzięki czemu rywalizację w fazie pucharowej rozpocznie bezpośrednio od samego półfinału, podobnie jak Sprout, które natomiast okazało się najlepsze w drugiej z dywizji B.

Ogromny wpływ na sukces NLG w fazie grupowej miał sam OKOLICIOUZ. Polak był jednym z najlepszych graczy w sezonie zasadniczym, co pokazują statystyki. Nasz rodak może pochwalić się K/D Ratio na poziomie 1,30. Pod tym względem Głowatego wyprzedza jedynie przedstawiciel ALTERNATE aTTaX – Awzek oraz slaxz- ze Sprout.

W play-offach ESL Meisterschaft Spring 2022 NLG powalczy nie tylko o nagrody pieniężne z puli nagród 38 tysięcy dolarów, ale i przede wszystkim miejsce w ESL Pro League Conference i Play-Inach IEM Cologne. Nowego mistrza Niemiec poznamy już 30 kwietnia w Berlinie.