Jutro wystartują otwarte kwalifikacje do DreamHacka Masters Spring EU. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zobaczymy w nich Michała „MICHU” Müllera, który znalazł się w drużynie z m.in. Nathanem „NBK” Schmittem na pokładzie.

W ostatnim czasie sporo mówi się na temat przyszłości Michała „MICHU” Müllera. Nasz rodak w końcu bowiem zakończył kompletnie nieudany epizod pod banderą Envy i zaczął rozglądać się za nowymi wyzwaniami. W sieci pojawiły się już plotki dotyczące nowej formacji Michała. Portal 1pv.fr przekazał, że jest on na liście zawodników, którymi zainteresowało się MAD Lions chcące zbudować międzynarodową dywizję. Póki co jednak informacji o zakontraktowaniu Müllera nie potwierdzono, więc pozostaje nam czekać na rozwój wydarzeń.

W międzyczasie będziemy mogli zobaczyć MICHA na serwerze. Polski rifler weźmie udział w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring – EU, które rozpoczną się jutro o godzinie 18:00. Wystąpi będąc częścią całkiem ciekawej ekipy złożonej na ten moment z dwóch weteranów – Nathana „NBK” Schmitta, Ladislava „GuardiaN” Kovácsa oraz Rigona „rigoN” Gashiego, czyli byłego reprezentanta c0ntact, który swoją drogą ogłosił to wszystko na Twitterze.  

Nie wiadomo, kto zajmie piąte miejsce w podanym zespole. Kwestia ostatniego członka drużyny powinna się natomiast dość szybko wyjaśnić, ponieważ pełny skład prędzej czy później pojawi się wśród uczestników eliminacji pod tym adresem. 

AKTUALIZACJA

Ostatnim elementem układanki został Buğra „Calyx” Arkın, z którym Michał „MICHU” Müller współpracował w niedalekiej przeszłości w Envy.