Dopiero co zaczęliśmy fazę pucharową Polskiej Ligi Esportowej, a tu już taka niespodzianka. Izako Boars bez większych problemów pokonało Wisłę All in! Games Kraków – 2 do 0!

• Poland Izako Boars 2:0 Poland Wisła All in! Games Kraków

Najpierw zespoły spotkały się na Mirage'u. Było to pole rywalizacji wybrane przez Białą Gwiazdę i fakt – mogliśmy to odczuć, gdy Grzegorz „szpero” Dziamałek i spółka atakowali BS-y, bowiem wypracowali sobie wtedy rezultat 9:6, ale z biegiem czasu przestało to mieć jakiekolwiek znaczenie. Okazało się, że Dziki są jeszcze lepsze w ofensywie i starcie zakończyło się ich zwycięstwem – 16:9. Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego nawet raz nie powstrzymali przeciwnej formacji będąc po CT.

Połowa numer jeden na Trainie, czyli mapie iBoars wyglądała identycznie pod względem wyniku, jak w poprzednich zawodach. Znowu to Wisła All in! Games Kraków prowadziła po niej 9:6, lecz wystarczyła tylko zmiana stron i nagle to grono Bartosza „Hyper” Wolnego w pełni przejęło inicjatywę. Tym razem dominowało występując w defensywie, w której dopięli swego triumfując nad rywalem – 16:11.

Za dosłownie kilka minut powinien rozpocząć się następny ćwierćfinał z udziałem Honoris AVEZ. Standardowo możecie go obejrzeć pod tym adresem.