Już na start rozgrywek w grupie B otrzymaliśmy niespodziankę! PGE Turów Zgorzelec wygrał bowiem z Izako Boars. Chwilę później M1 Eden gładko pokonało Kazuars.

Rywalizację w grupie B rozpoczął pojedynek między Izako Boars PGE Turów Zgorzelec na Trainie. Faworytem tego spotkania bez dwóch zdań były Dziki, które w połowie numer jeden zaprezentowały bardzo solidnego CS-a. Grając w defensywie wypracowały rezultat 11:4, więc spodziewaliśmy się, że za moment dopną swego, ale nie! Zespół Karola „repo” Cybulskiego zaskoczył wszystkich pięknym powrotem, po którym cieszył się z triumfu nad przeciwnikiem – 16:14.

Kolejnym zestawieniem było – M1 Eden kontra Kazuars (ex-piratesports). Wspomniane ekipy zmierzyły się na Nuke'u, którego wcześniej nie obserwowaliśmy w tych eliminacjach. Zdecydowanie lepiej na podanej mapie odnalazła się formacja Dominika „fanatyk” Barkieta. W pierwszej części będąc w ataku osiągnęła wynik 10:5, a następnie dokończyła dzieła zniszczenia w obronie – 16:5.

O 16:45 czeka nas zatem starcie wygranych – PGE Turów Zgorzelec vs. M1 Eden, a zaraz po nim o 18:00 mecz eliminacyjny, w którym wystąpią reprezentanci iBoars Kazuars. Transmisję z obu potyczek znajdziecie pod tym adresem.