Według informacji, do których dotarła redakcja dust2.us, Mareks „YEKINDAR” Gaļinskis ma ponownie założyć koszulkę Teamu Liquid.

Mareks „YEKINDAR” Gaļinskis ma ponownie zagrać w amerykańskim zespole pod banderą Teamu Liquid. Łotysz ma wspomóc drużynę podczas BLAST Premier Fall Groups 2022, a informacja miała wypłynąć ze względu na zakończony termin zgłaszania składów przez uczestników rozgrywek.

YEKINDAR zagrał w barwach Liquid podczas IEM Cologne 2022 i pomógł im dostać się aż do fazy pucharowej. Dla graczy zza oceanu był to jeden z najlepszych wyników w bieżącym roku, odkąd przyjęli w swoje szeregi Richarda „shoxa” Papillona. Łotysz szybko stał się ulubieńcem amerykańskiej sceny, zyskał sporo fanów z tamtego regionu oraz sam zaznaczył, że nie miałby nic przeciwko jakby na dłużej został w amerykańskiej organizacji.

BLAST Premier Fall Groups 2022 wystartuje już 18 sierpnia i weźmie w nim udział szesnaście czołowych zespołów z całego świata. Jest to wydarzenie, które rozpocznie jesienny sezon, nie tylko w cyklu BLAST, ale ogólnie rozbudzi całą scenę tier1. Będzie to pierwsza okazja do przetestowania nowych składów, wszak na liście uczestników znajdują się drużyny obecnie przebudowujące ekipy, jak G2 Esports, OG, Heroic czy Evil Geniuses.