AGO nie zamierza próżnować w to lato. Jastrzębie zakontraktować mogą gwiazdy takich organizacji, jak Illuminar, Wisła Kraków czy HONORIS.

Takiego przewrotu na polskiej scenie CS-a nie było od dawna. Z każdym dniem dowiadujemy się coraz to bardziej sensacyjnych wiadomości. Jedna z najświeższych plotek od Patryka Steca z portalu Sport.pl mówi o tym, że AGO planuje zakontraktować tercet złożony z aktualnych graczy Illuminar, Wisły Kraków oraz HONORIS.

Już jakiś czas temu dopłynęły do nas informacje, że AGO zamierza ponownie dokonać przebudowy swojego składu, pozostawiając w nim jedynie Furlana. Według Patryka Steca w szeregi Jastrzębi powrócić może mwlky, ale i także inna wielka gwiazda, którą możemy nazwać nawet legendą tejże właśnie organizacji – phr.

Skład AGO dopełnić miałby równie wielkie nazwiska. Nieoficjalnie do gniazda Jastrzębi przyfrunąć mogą Sobol oraz reiko. Ten pierwszy w tym momencie pozostaje złączony kontraktem z Wisłą, lecz według pogłosek klub z Krakowa ma w niedalekiej przyszłości wycofać się ze sceny Counter-Strike’a ze względu na nienajlepszą sytuację finansową. Drugi były mistrz Polski to natomiast aktualny gracz HONORIS, które jednak nie powinno blokować transferu uzdolnionego 22-latka.