Jak twierdzą  osoby stojące za kontem Polish Leaks, Wiktor „mynio” Kruk wraz z końcem sezonu pożegna się z Illuminar.

Illuminar to jedna z drużyn na polskim podwórku, która wolałaby pozostać nieaktywna podczas letniej szufli. Zespół phra w ostatnim czasie prezentował się naprawdę imponująco, o czym świadczą najlepiej jego wyniki. Oczko zostało sensacyjnie nowym mistrzem Polski, a wcześniej triumfowało również podczas europejskiego turnieju Esport Tour Series, co przyczyniło się do tego, iż Polacy zajmują obecnie wysoką 55. pozycję w światowym rankingu HLTV.

Według informacji Polish Leaks i Illuminar będzie zmuszone jednak pozostać aktywne w czasie szufli. Jeżeli plotki płynące ze sceny okażą się prawdziwe, zespół w niedalekim czasie opuści sam mynio. Kruk od zaraz zaczął być łączony z Wisłą Kraków, która najprawdopodobniej również myśli poważnie nad zmianami w swoim składzie.

26-latek miał już okazje na dodatek reprezentować szyld Białej Gwiazdy. mynio był zawodnikiem Wisły w latach 2019-2021, odnosząc w jej szeregach liczne sukcesy. Jeszcze w styczniu tego roku Kruk był przekonany, że swoją  karierę będzie kontynuował w klubie z Krakowa, lecz ten zdecydował się sięgnąć po Sobola oraz sntachiego. – W grudniu byłym dogadany z włodarzami Wisły Kraków, więc odrzuciłem wszystkie inne oferty. Niestety kilka dni przed sylwestrem okazało się, że klub nie podpisze ze mną kontraktu – wyznał wtenczas mynio.