Wszystko wskazuje na to, że w szeregach x-kom AGO doszło do kolejnych roszad. Według Patryka Steca z portalu sport.pl z zespołem pożegnał się Łukasz „mwlky” Pachucki.

Skład x-kom AGO to wciąż jedna wielka niewiadoma. Sądziliśmy, że po udanym występie na ESL Pro League i awansie do pierwszej trzydziestki rankingu HLTV organizacja postawi na stałą piątkę – mwlky, Leman, Furlan, F1KU oraz ultimate. Wygląda jednak na to, że wkrótce będziemy świadkami kolejnych roszad w składzie Jastrzębi. Według Patryka Steca ze sport.pl szeregi klubu opuścić ma mwlky.

Transfer mwlkyego do AGO od samego początku był lekko mówiąc, zaskakujący, wszak Pachucki dołączył do zespołu nie jako snajper a riffler. Według opinii wielu w ten sposób 18-latek mógł jedynie zahamować rozwój swojej kariery, gdyż wcześniej dał się poznać, jako utalentowany AWPER, któremu wróżyliśmy prędzej czy później świetlaną karierę.

W składzie AGO mwlkyego zastąpić może 16-letni Filip „AxEcHo” Czajka. Mowo o byłym reprezentancie GameAgents, który w marcu opuścił szeregi serbskiej organizacji. Czajka znalazł się na HLTV w wyjściowej piątce Jastrzębi na jutrzejszy mecz z Enterprise w Esport Tour 2022 Series 1.