Doszło do pierwszych zmian w składzie x-kom AGO wyłonionym przez obserwacje. Miłosz „mhL” Knasiak decyzją sztabu szkoleniowego został przesunięty na ławkę rezerwowych.

Knasiak został Jastrzębiem we wrześniu minionego roku. Zanim jednak podpisał umowę z jedną z najlepszych polskich organizacji, przeszedł przez obserwacje, za które odpowiadało AGO oraz esportsLAB. Dzięki nim poznał swoje mocne strony i przede wszystkim – trzon formacji, wokół którego był budowany skład, czyli Dominika „GruBego” Świderskiego, Damiana „Furlana” Kisłowskiego i trenera Mikołaja „miniroxa” Michałkowa.

W barwach x-kom AGO młody snajper do tej pory wystąpił między innymi na zeszłorocznej edycji Games Clash Masters w Gdyni. Był to debiutancki LAN, na którym mhL i spółka co prawda nie osiągnęli świetnego rezultatu, ale pokazali, że w przyszłości mogą być silnym gronem.

Sporym sukcesem Miłosza pod banderą firmy prowadzonej przez Jakuba Szumielewicza bez wątpienia było dotarcie do Wielkiego Finału jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski. W nim zespół uznał wyższość Illuminar Gaming, ale i tak srebrny medal był powodem do radości.

Z oświadczenia klubu esportowego prowadzonego przez Jakuba Szumielewicza dowiedzieliśmy się, że najbliższe tygodnie mhL poświęci na pracę indywidualną w obszarach tematycznych wyznaczonych przez szkoleniowców. Nie posiadamy natomiast informacji o tym, czy jest szansa, aby za jakiś czas odzyskał miejsce w głównym składzie.

Dywizja CS:GO x-kom AGO wygląda obecnie tak:

  • Poland Dominik „GruBy” Świderski
  • Poland Damian „Furlan” Kisłowski
  • Poland Patryk „Sidney” Korab
  • Poland Eryk „leman” Kocęba
  • Poland Mikołaj „minirox” Michałków – trener
  • Poland Miłosz „mhL” Knasiak – ławka rezerwowa
  • Poland Maciej „F1KU” Miklas – ławka rezerwowa