Według informacji Dust2 Brasil Leonardo „⁠leo_drk⁠” Oliveira nie będzie dłużej kontynuował swojej kariery w 00Nation.

00Nation ma za sobą rozczarowujący okres. Na ten moment brazylijski zespół zajmuje dopiero 74. pozycję w światowym rankingu HLTV, a co najistotniejsze nie zdołał awansować na PGL Major Antwerp. W amerykańskim turnieju RMR ekipa coldzery zanotowała trzy porażki z Complexity, Evil Geniuses oraz 9z, kończyć rywalizacje z bilansem 1-3. Wcześniej formacja z Kraju Kawy poniosła również klęskę w takich turniejach, jak Pinnacle Cup III, czy Pinnacle Winter Series 2.

Takie wyniki są niewątpliwie nie do zaakceptowania dla organizacji, jak i samych zawodników. 00Nation szybko zdołało więc wyciągnąć wnioski z ostatnich niepowodzeń i według portalu Dust2 Brasil, przeniosło na ławkę rezerwowych leo_drka, który w ostatnim czasie lekko mówiąc, spisywał się nie najlepiej.

Na ten moment faworytami do zastąpienia 22-letniego Brazylijczyka w 00Nation mają być Lucaozy z Sharks oraz biguzera z paiN. Transfer tego drugiego wydaje się być jednak znacznie mniej realny, mając na uwadze świetną formę podopiecznych rikza w ostatnich miesiącach i wywalczony awans na finały BLAST Premier Spring w Portugalii.