Według najnowszych doniesień, australijski zawodnik Justin „jks” Savage jest bliski dołączenia do G2 Esports.

G2 Esports rozpoczęło przebudowę dywizji CS:GO po bardzo rozczarowującym sezonie wiosennym. Zgodnie z doniesieniami, europejska organizacja ma wymienić aż dwóch graczy – Audrica „JACKZA” Juga oraz Aleksiego „Aleksib” Virolainena, przy czym Fin potwierdził, że rozgląda się za nowym składem. Nowy kapitan Samurajów wciąż nie jest znany, ale w miejsce Francuza ma trafić Justin „jks” Savage.

Savage przez ostatnie osiem miesięcy przesiedział na ławce rezerwowych Complexity, po tym jak organizacja zrezygnowała z działalności na europejskiej scenie. Przez cały 2022 rok tylko raz miał okazję ponownie pojawić się na serwerze i wykorzystał ją w stu procentach – jks w koszulce FaZe Clanu uniósł puchar IEM Katowice 2022. Od tamtej pory był łączony z kilkoma zespołami, lecz tym razem doniesienia wyglądają na najbardziej realne.

Wciąż nie wiadomo kto sfinalizuje skład G2. Od kilku tygodni krążą plotki o możliwej współpracy z byłym kapitanem NAVI – Kirillem „Boombl4” Mikhaylovem, który stracił swoją posadę przez problemy w życiu prywatnym. Jednak te plotki uciął jego kolega z byłej drużyny Oleksandr „s1mple” Kostyliev, który pod przykrywką „swojej opinii” stwierdził, że znając Kirilla nie trafi do G2.