Według raportu Esport Fire i Jaxon.gg Complexity prowadzi obecnie rozmowy z Copenhagen Flames na temat wykupu duńskiego składu.

O tym, że Copenhagen Flames szuka potencjalnego kupca na swój skład CS:GO, mówi się już od dawna. Organizacja nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym zawodników, a ci nadal chcą rywalizować wspólnie. Zachowanie duńskiego klubu  esportowego jest więc godne pochwały. W końcu jego przedstawiciele mogliby postawić graczom ultimatum, stawiając sprawę jasno – brak podwyżek lub transfer do innej drużyny, gdy tylko pojawi się oferta. roeJ i spółka z pewnością są łakomym kąskiem dla wielu formacji na scenie, jednak jak dobrze wiemy, organizacje bardzo rzadko decydują się na wykup całej piątki i wolą budować własny zespół, o czym przekonało się DBL PONEY, które od ponad roku próbuje znaleźć pracodawcę.

Wygląda na to, że Duńczycy mają jednak szczęście. Podirytowane ostatnimi niepowodzeniami Complexity, zamierza pójść inną drogą niż pozostałe kluby formatujące swój zespół na rok 2022. Jak podaje portal Esport Fire oraz Jaxon.gg, organizacja Jasona Lake’a prowadzi rozmowy na temat wykupu składu CS:GO Copenhagen Flames.  Od momentu szufli na scenie Counter-Strike’a nie słyszeliśmy praktycznie żadnych plotek transferowych z udziałem COL, wszystko wskazuje więc na to, że Complexity nie zamierza budować kolejnego Juggernauta i postawi na sprawdzoną ekipę, który zajmuje obecnie 14. miejsce w rankingu HLTV i w Sztokholmie był o krok od awansu do play-offów Majora.