Complexity zapowiedziało ogłoszenie dotyczące dywizji CS:GO na jutrzejszy dzień. Amerykańska organizacja najprawdopodobniej zaprezentuje swój nowy skład, opierający się na byłych zawodnikach Extra Salt.

Pierwotnie Complexity miało prosty plan – organizacja Jasona Lake’a zamierzała zakontraktować skład Copenhagen Flames. Duńczycy zachwycili nas swoją grą podczas PGL Major Sztokholm. Na scenie pojawiły się opinie, że zespół jabbiego, to najpiękniej grająca drużyna od lat. Ostatecznie rewelacja jesieni postanowiła jednak pozostać w szeregach duńskiego klubu, co sprawiło, że coL miało naprawdę trudny orzech do zgryzienia.

Według wielu raportów Complexity po nieudanej próbie zakontraktowania zawodników Copenhagen Flames, postanowiło zbudować własny skład, opierający się na graczach zza oceanu. O sile drużyny stanowić ma tercet z Extra Salt –  jT, floppy oraz FaNg. W szeregach nowego Juggernauta znaleźć się miało miejsce również dla juniora oraz Grima.

Jutro przekonamy się, czy Complexity faktycznie udało się zrealizować „plan B”. Organizacja na swoim Twitterze zapowiedział duże ogłoszenie, które ma dotyczyć dywizji CS-a. Uwzględniając fakt, że nie tak dawno floppy chwalił się na swoim Twitterze podpisaniem nowego kontraktu, wszystko wskazuje na to, że już za kilkanaście godzin zaprezentowany zostanie nowy Juggernaut.

Tak najprawdopodobniej wyglądać będzie nowy skład Complexity:

  • Canada Justin „⁠FaNg⁠” Coakley
  • United States Ricky „⁠floppy⁠” Kemery
  • United States   Paytyn „⁠junior⁠” Johnson
  • South Africa Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou
  • United States  Michael „⁠Grim⁠” Wince