Tomasz Jóźwik ujawnił, że rozmowy na linii GODSENT-00Nation w sprawie przenosin graczy brazylijskiej organizacji do norweskiego klubu są coraz bardziej zaawansowane.

Jakiś czas temu portal Dust 2 Brazil wyznał, że 00Nation po rozczarowującej pierwszej połowie 2022 roku jest poważnie zainteresowane zakontraktowaniem czwórki graczy GODSENT. Pierwotnie wydawało się, że jedynym zawodnikiem norweskiej organizacji, któremu uda się utrzymać miejsce w składzie będzie niekwestionowana gwiazda drużyny – coldzera. Teraz jednak wygląda na to, że sprawy nabrały innego obrotu.

Początkowo wyglądało na to, że jedynym zawodnikiem GODSENT, który nie trafi do norweskiej organizacji będzie HEN1. Według Tomasza Jóźwiaka w szeregach szwedzkiego klubu pozostanie i jego rodak b4rtiN. Wszystko dlatego, że 00Nation chce za wszelką cenę zatrzymać w swoich szeregach argentyński talent – trya. To właśnie 17-latek był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny w ostatnim czasie.

Jóźwiak dodał ponadto, że rozmowy na linii GODSENT-00Nation znacznie przyśpieszyły. Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce faktycznie dojdzie do ogromnej rewolucji kadrowej w składzie norweskiej organizacji. Jej ofiarą padną vsm oraz malbsMd, którzy już teraz są jedną nogą poza zespołem.

Tak prezentować ma się nowy skład 00Nation:

  • Brazil Marcelo „⁠coldzera⁠” David
  • Brazil Epitacio „⁠TACO⁠” de Melo
  • Brazil Bruno „⁠latto⁠” Rebelatto
  • Brazil Eduardo „⁠dumau⁠” Wolkmer
  • Argentina  Santino „⁠try” Rigal