Lioncast – niemiecki producent sprzętu komputerowego, ogłosił dziś założenie nowej drużyny CS:GO. Będzie wspierał całkiem rozpoznawanych na niemieckiej, jak i światowej scenie, graczy, a w tym jednego Polaka.

Na czele nowego składu stanie Germany Manuel „approx” Zeitz. Zawodnik ten odszedł na „emeryturę” w 2013, lecz jeszcze w tym samym roku powrócił i grał w 3DMAX. Znany jest głównie z 1.6 m.in. z drużyn mousesports, ALTERNATE aTTaX czy SK Germany. Razem z nim będzie grał Germany  David „CHEF-KOCH” Nagel, również głównie rozpoznawany ze „starych czasów” CS 1.6. Germany  Dimitrios „stavros” Smoilis ze sceny CS:GO rozpoznawany może być przez to, że wraz z PlanetKey uczestniczył w DH Winter 2014. Czwartym i ostatnim niemieckim zawodnikiem w tym składzie będzie   Germany  Antonin „TONI” Bernhardt.

Składu dopełni nasz rodak Poland  Oskar „oskarish” Stenborowski. Jego ostatnią drużyną było CSGL Gaming, z której został wydalony za jego ówczesne problemy i braku możliwości na poświęcenie się w pełni grze. Jednak nie jest to pierwszy raz, gdy będzie grał z niemiecką drużyną. Wcześniej należał do KILLERFISH, w którym został dostrzeżony przez Polaków.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć sukcesów naszemu w nowym składzie!