Organizatorzy turnieju x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League poinformowali o zmianie w jednej duecie. Wiktor „TaZ” Wojtas zagra wraz z Filipem „NEO” Kubskim.

x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League odbędzie się już w najbliższy weekend. W dniach 30-31 stycznia, osiem duetów zbudowanych z najlepszych polskich zawodników, powalczy o pulę nagród wynoszącą 50.000 złotych. W rozgrywkach pojawi się dwójka graczy reprezentujących barwy HONORIS. Pierwotnie u boku Filipa „NEO” Kubskiego miał pojawić się Kamil „reiko” Cegiełko, lecz w miejsce młodzika pojawi się Wiktor „TaZ” Wojtas.

Duetu NEO I TaZ nie trzeba nikomu przedstawiać. Dwójka ta przeszła do historii polskiego esportu dzięki występom w barwach takich organizacji jak Team Pentagram, Meet Your Makers, Frag eXecutors oraz oczywiście Virtus.pro. Po rozstaniu w 2018 roku, weterani sceny zjednoczyli się ponownie w barwach HONORIS, czyli założonej przez siebie organizacji. Mimo braku sukcesów w ubiegłym roku i ogólnie nie najlepszym okresie, HNRS świetnie rozpoczęło sezon 2021.

Co ciekawe, NEO i TaZ mogą w turnieju zmierzyć się z dwójką innych byłych kolegów z drużyny. W rozgrywkach wystąpi również Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski wraz z Januszem „Snaxem” Pogorzelskim, jednak zespoły trafiły do różnych grup. Listę uczestników oraz podział grupowy znajdziecie pod tym adresem.