Pojawiły się nowe plotki na temat piątego gracza OG. Do drużyny ma dołączyć Shahar „flameZ” Shushan, obecny zawodnik Endpoint.

O zainteresowaniu OG Izraelczykiem pierwszy doniósł portal Cybersport, a informację potwierdziła również redakcja HLTV. Obecny gracz Endpoint miał znaleźć się na celowniku bardziej rozpoznawalnej organizacji, która nadal szuka piątego gracza. Przypomnijmy, że w 2021 w drużynie doszło do dwóch zmian – NBK-a zastąpił niko, na ławkę rezerwowych przesunięto również ISSEĘ. Zastępstwa za Jordańczyka nie znaleziono do dzisiaj.

W marcu mówiło się o Michale „MICHU” Mullerze, który miałby dołączyć do OG. Sam Muller wypowiedział się na temat potencjalnego transferu na swoim streamie. Polak nadal znajduje się w kręgu zainteresowań organizacji, ta jednak nie podjęła jeszcze ostateczniej decyzji, stąd badanie sytuacji flameZa. Izraelczyk uchodzi za wielki talent – ma zaledwie 17 lat, a już zdążył zabłysnąć na światowej scenie. Shahar od siedmiu miesięcy jest graczem Endpoint, ale wkrótce może się to zmienić. Co ciekawe, spośród dwudziestu najlepszych zawodników 2020 roku, aż czterech z nich wskazało na flameZa, jako na tego, na którego warto zwrócić w przyszłości uwagę. Owe słowa mogą się sprawdzić już wkrótce, jeśli OG zdecyduje się na zakontraktowanie 17-latka.

Kiedy organizacja ogłosi piątego zawodnika? Stanie się to w najbliższych dniach, bowiem 13 kwietnia rusza BLAST Premier Spring Showdown, na którym wystąpi OG. Najprawdopodobniej organizacja zdecyduje się na jednego z wyżej wymienionej dwójki. Warto jednak pamiętać, że MICHU jest wolnym agentem, flameZa z kolei trzeba byłoby wykupić. Mówi się, że kwota wykupu kontraktu Izraelczyka jest bardzo duża.