Wszystko jasne. W Izako Boars do końca 2021 roku na pewno nie dojdzie do zmian. Tym samym Mateusz „TOAO” Zawistowski oraz Karol „Enzo” Lasota zostają jednak na pokładzie.

W szeregach iBoars po ostatnim niezbyt udanym występie LAN-owym podczas Pucharu Narodowej Drużyny Esportu miało dojść do zmian. Organizacja zakomunikowała rozstanie z Mateuszem „TOAO” Zawistowskim i Karolem „Enzo” Lasotą oraz ogłosiła wypożyczenie Karola „repo” Cybulskiego i Kamila „suonko” Węgrzynkiewicza, czyli duetu z PGE Turów Zgorzelec, który miał za zadanie wstępnie wspierać zespół tylko w międzynarodowych zmaganiach.

Kilka dni później głos na Twitterze zabrał repo, który przekazał, że jednak jego i suonko dołączenie do Izako Boars nie jest pewne. Dziki w starym składzie złapały bowiem naprawdę dobrą dyspozycję i zaczęły się zastanawiać, czy nie warto przy nim zostać. Aktualnie IB jest liderem PGE Dywizji Mistrzowskiej – Polskiej Ligi Esportowej, a do tego zakończyło udział w Malta Vibes Knockout dopiero w ćwierćfinale pokonując po drodze m.in. Dignitas.

Dziś klub Piotra „izak” Skowyrskiego postanowił wydać oficjalnie oświadczenie dotyczące przyszłości dywizji CS:GO. Jasno wynika z niego, że wypożyczenie repo suonko zostało anulowane, a TOAO Enzo dalej będą współpracować z drużyną, której prowadzącym od niedawna jest Paweł „byali” Bieliński. Do końca 2021 roku nie powinniśmy być świadkami roszad w gronie podopiecznych Bartosza „Hyper” Wolnego. Pełny wpis organizacji znajdziecie pod tym adresem. 

Skład Izako Boars:

  • Poland Paweł „byali” Bieliński
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Daniel „STOMP” Płomiński
  • Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Poland Karol „Enzo” Lasota
  • Poland Bartosz „Hyper” Wolny – trener