Filip „NEO” Kubski za pomocą swojej strony na facebooku ogłosił, że zagra na Majorze w Berlinie. Reprezentant FaZe będzie jedynym polskim akcentem na tej imprezie.

Ostatnio CS w Polsce mocno odżył, jeżeli chodzi o zainteresowanie fanów. Wszystko za sprawą tego, że po długiej przerwie spowodowanej słabą dyspozycją Virtus.pro, nareszcie kibice doczekali się naszego rodaka na najwyższym poziomie. Mowa o Filipie „NEO” Kubskim, który znalazł swoje miejsce w FaZe Clanie.

Warto jednak podkreślić, że od początku Kubski nie był pewny pozostania w międzynarodowym zespole na dłużej. Dołączył do niego bowiem w roli zmiennika, który ciężką pracą musi zapracować sobie na dłuższą szansę od reszty graczy reprezentujących amerykańską organizację. Dziś już wiemy, że przynajmniej do września były gracz VP będzie kontynuował rywalizację w barwach FaZe, ponieważ za pomocą social mediów poinformował o swoim udziale w najbardziej prestiżowych zmaganiach CS:GO – Majorze, który tym razem odbędzie się w Berlinie. Najwidoczniej treningi oraz integracja obecnej drużyny nijo przebiegają tak, jak powinny, dzięki czemu obie strony są zadowolone.

Wyżej wspomniane wydarzenie rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa aż do 9 września. Szykują nam się zatem dni pełne emocji oraz trzymanych kciuków za legendę pochodzącą z naszego kraju. Przypominamy, że NEO i spółka powalczą z resztą formacji o nagrody z puli wynoszącej milion dolarów.