Don Haci ogłosił w nocy, że według jego źródeł Filip „NEO” Kubski niebawem w końcu wróci do gry. Podobno naszym rodakiem jest zainteresowane FaZe.

Pod koniec 2018 roku Virtus.pro oficjalnie zawiesiło swoją dywizję CS:GO w składzie z między innymi Filipem „NEO” Kubskim. Ten od tamtego momentu nie odnalazł nowego domu i w zasadzie na scenie próbował swoich sił jedynie w różnych mixach oraz parę razy jako zmiennik pomógł Heroic. Wciąż jednak wszyscy fani czekają, aż Filip zaangażuje się w coś na 100%, a jeśli wierzyć doniesieniom znanego dziennikarza Don Haciego, taki moment niebawem nastanie.

Podobno FaZe Clan jest zainteresowany usługami Kubskiego w roli prowadzącego. Odkąd NiKo i spółka rozstali się z Finnem „karriganem” Andersenem, nie posiadają kapitana z krwi i kości. Swoich sił w tej roli próbował Nikola, ale nie oszukujmy się – jest to gracz, który nie powinien się na tym skupiać.

Aktualnie jeszcze nic nie zostało potwierdzone, ale jeżeli źródła Don Haciego mówią prawdę, to skład FaZe niedługo zasili legenda polskiego CS-a. Nie wiadomo za kogo, aczkolwiek można się domyślać, że za Daurena „AdreNa” Kystaubayeva, który nie odnalazł się zbyt dobrze w tym zespole.