Legendarny duet wraca do gry! Filip „NEO” Kubski zdecydował, że pomoże formacji Wiktora „TaZa” Wojtasa w zamkniętych kwalifikacjach do WESG!

Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Najpierw niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że Paweł „dycha” Dycha opuścił ARCY na dzień przed bardzo ważnym spotkaniem w ramach zamkniętych kwalifikacji do WESG. Następnie Mariusz „loord” Cybulski za pomocą Twittera przekazał, że jego grono szuka piątego na pojedynek z Illuminar Gaming w finale górnej drabinki wspomnianych zmagań. Kilka godzin później Jacek „minise” Jeziak ogłosił nowinę, która ucieszyła raczej każdego fana polskiego CS:GO. Drużynę Karola „rallena” Rodowicza uzupełni jutro legendarny zawodnik – Filip „NEO” Kubski!

Ostatnio o Filipie było dość cicho. Po tym, jak jego przygoda z FaZe dobiegła końca, zdecydował się chyba trochę odciąć od gry i odpocząć. Został przecież ojcem, więc nic dziwnego, że chciał przeznaczyć więcej czasu najbliższej rodzinie. Nadal jednak nigdzie nie informował, że kończy karierę, więc najwierniejsi kibice dalej czekali na powrót. Póki co jeszcze się go nie doczekali, ale z pewnością fakt, że Kubski wystąpi razem z TaZem w jednym składzie i do tego w takim meczu wzbudza radość.

  • 7 grudnia, sobota – 13:55 Poland ARCY vs. Poland Illuminar Gaming