Wygląda na to, że Flilip „NEO” Kubski chce pójść w ślady Wiktora „TaZa” Wojtasa i zbudować wokół siebie nowy polski skład.

W Wigilię Bożego Narodzenia dowiedzieliśmy się jak będą wyglądać zmiany w Virtus.pro. Weterani zostali całkowicie odsunięci od głównego składu, a Filip „NEO” Kubski całkowicie rozstał się z rosyjską organizacją. Trafiały do nas pogłoski o tym, że chce zbudować wokół siebie nowy polski skład i tym razem dostaliśmy pierwsze potwierdzenie.

Dziś ruszają pierwsze kwalifikacje do LOOT.BET HotShot Series, a wśród zapisanych drużyn możemy znaleźć zespół pod nazwą 2k19PL składający się z wolnych agentów polskiej sceny. Były duet spod bandery Virtus.pro, czyli NEO i morelz, podczas kwalifikacji skorzystają z pomocy byłych graczy x-kom team – starka oraz mynia. Ostatnim członkiem w składzie jest innocent, który niedawno poinformował o tym, że rozstaje się z projektem 2019.

Skład 2k19PL:

  • Poland Filip „NEO” Kubski
  • Poland Piotr „morelz” Taterka
  • Poland Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Poland Wiktor „mynio” Kruk

Otwarte kwalifikacje do LOOT.BET HotShot series startują już dzisiaj. Osiem najlepszych drużyn awansuje do zamkniętych kwalifikacji, które wystartują już w niedzielę.