Przedostatni mecz na turnieju #GramyDlaBiałorusi za nami. Nemiga bardzo dobrą grą po stronie terrorystów zapewniła sobie zwycięstwo i udział w wielkim finale.

Belarus Nemiga 16:8 Portugal sAw

Portugalczycy w tym spotkaniu wygrali obie pistoletówki, lecz tak na dobrą sprawę nic im to nie dało, ponieważ ich rywale triumfowali już w kolejnych starciach. Powodowało to ogromne problemy w ekonomii drużyny, które Nemiga boleśnie wykorzystywała. Białorusinów należy pochwalić za rewelacyjną grę w ataku na Inferno. To właśnie dzięki wygranym dziesięciu starciom udało im się znacznie odskoczyć z wynikiem i zapewnić sobie komfort na drugą część spotkania.

Strona broniąca okazała się równie dobra dla Białorusinów, co atakująca. Świetne odbijanie stref detonacji spowodowało, że formacja mogła cieszyć się z awansu do finału. Na uwagę zasługuje mds, który zdobył 25 eliminacji, przy zaledwie 11 zgonach.

Za chwilę przejdziemy do kolejnego spotkania w ramach charytatywnego wydarzenia #GramyDlaBiałorusi – Sprout vs. Nemiga. Przypominamy, że rozgrywkom towarzyszy zbiórka pieniędzy dla Fundacji Białoruski Dom, która od wielu lat wspiera działania na rzecz demokracji i praw człowieka oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi. Przekierowanie do składki znajdziecie pod tym adresem.