TAK JEST! Ekipa Pawła „innocent” Mocka pokonała 2:1 Nemige i tym samym jest jeden mecz od wskoczenia na listę uczestników DreamHack Masters Winter!

• Poland POLAND 2:1 Belarus Nemiga

Pierwsze starcie w tym spotkaniu odbyło się na Vertigo, które wybrali nasi rodacy. Od razu odczuliśmy, że to lokacja, na której Paweł „byali” Bieliński czują się, jak ryba w wodzie. Ich rywale nie byli w stanie w żaden sposób odpowiedzieć na niesamowitą ofensywę POLAND, która doprowadziła do rezultatu 11:4. Po zmianie stron pojedynek nie potrwał zbyt długo. Polacy po prostu dopięli swego – 16:4.

W potyczkę numer dwa lepiej weszła natomiast Nemiga. Prezentowała się naprawdę solidnie w defensywie, która przez dłuższy czas była wręcz nie do przejścia. Od wyniku 1:8 jednak grono Miłosza „mhL” Knasiaka zaczęło się budzić. Koniec końców udało mu się wypracować 6. oczek po CT. Kiedy wydawało się, że w drugiej połowie polska formacja zbliża się do enemy i być może niebawem domknie zawody, do głosu doszła drużyna Anton „speed4k” Titov i ostatecznie nie pozwoliła na zwycięstwo Karola „rallen” Rodowicza i spółki samemu wygrywając 16:11.

Jak to się mówi – co się odwlecze, to nie uciecze. POLAND wywalczyło sobie awans do decydującej rundy kwalifikacji na Mirage'u. Zespół Patryka „Sidney” Korab najpierw zaliczył wyrównaną część część meczu grając w ataku, a następnie występując w roli antyterrorystów w pewnym stylu triumfował nad przeciwnikiem – 16:10.

W przeciągu kilku minut wystartuje kolejne widowisko z udziałem ekipy z Polski, która zmierzy się z c0ntact o slota na DreamHack Masters Winter 2020. Oglądać je będziecie mogli pod tym adresem.