Neil „NeiL_M” Murphy zakomunikował, że nie jest już związany z c0ntact Gaming. W swoim oświadczeniu podziękował organizacji za wspólnie spędzony czas i zapowiedział, że chciałby powtórzyć swoje sukcesy z 2018 i 2019 roku w nowym klubie.

Epizod Neila „NeiL_M” Murphy'ego w c0ntact rozpoczął się na początku minionego sezonu, gdy CR4ZY sprzedało jego skład do amerykańskiej marki. Zapewne cała paczka była wtedy podekscytowana tym, co się dzieje, jednak przyszłość nie była dla niej zbyt kolorowa. Każde zmagania, w których brała udział kończyła słabym rezultatem poza jednym przebłyskiem w ramach HomeSweetHome 7, podczas którego dotarła do półfinału. Jeśli natomiast dla drużyny 3/4 miejsce jest najlepszym osiągnięciem, to ewidentnie widać, że coś w projekcie poszło nie tak.

Dokonane w formacji zmiany wynikające z tragicznej dyspozycji nie przyniosły żadnego pozytywnego efektu. Nie ma zatem, co się dziwić, że klub ostatecznie wystawił wszystkich reprezentantów na listę transferową. Wydał ogromne pieniądze, aby ich u siebie zatrudnić, kupił im slota w FLASHPOINT i nic na tym nie zyskał. Ta przygoda była po prostu wielkim niewypałem.

Jeżeli chodzi o dalsze plany Neila, to jak na razie ich nie znamy. Były trener m.in. x-kom Team Imperial jasno ogłosił, że chciałby teraz znaleźć organizację, w której powtórzy swoje sukcesy z 2018 i 2019 roku. Czy mu się to uda? Czas pokaże. Możemy być jednak pewni, że prędzej czy później go gdzieś zobaczymy, bowiem doświadczenia mu nie brakuje.