Kolejne zmiany w Izako Boars. Drużynę opuszczają NEEX i LUULIGUZMAN, co oznacza, że w aktywnym składzie nie ma już żadnego zawodnika z początkowej trójki.

Dziś podczas trwania streama, Piotr 'izak' Skowyrski ogłosił kolejne roszady w składzie jego organizacji – Izako Boars. Aktywny skład opuszczają Kamil 'LUULIGUZMAN' Pala oraz Sebastian 'NEEX' Trela. Ten drugi wciąż będzie związany z ,,Dzikami”, lecz zajmie się innymi rzeczami – chociażby akademią. Obaj zawodnicy reprezentowali te barwy od początku istnienia zespołu. Wraz z Danielem 'STOMP' Płomińskim byli również w składzie izaka podczas turnieju ASUS ROG Community Challenge na początku 2017 roku.

Jak przyznał właściciel organizacji, cała piątka ma być teraz budowana wokół Kamila 'kamil' Kamińskiego oraz Mateusza 'matty' Kołodziejczyka. Podczas Poznań Game Arena jako członek drużyny został zaprezentowany również Dawid 'xype' Lach. Dzisiaj izak odkrył kolejne karty i ogłosił, że testowanymi zawodnikami będą Szymon 'lys' Łondka i Piotr 'nawrot' Nawrocki.

Dwóch nowych ,,Dzików” można kojarzyć z kwalifikacji do nadchodzącej edycji turnieju ROG Join the Republic: Community Challenge. Zarówno lys, jak i nawrot znaleźli się w końcowym składzie wybranym przez izaka. Ponadto, drugi z nich pokazał się z dobrej strony podczas trwającego obecnie sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Ponadto, dzisiaj pojawiła się również informacja o starcie naboru do akademii Izako Boars. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem oraz w poście na fanpage organizacji.

Skład Izako Boars wygląda teraz następująco:

  • Poland Kamil 'kamil' Kamiński
  • Poland Mateusz 'matty' Kołodziejczyk
  • Poland Dawid 'xype' Lach
  • Poland Piotr 'nawrot' Nawrocki (zawodnik testowany)
  • Poland Szymon 'lys' Łondka (zawodnik testowany)