Kontrakt Nathana „NBK” Schmitta z Vitality dobiegł końca. Francuz może skupić się zatem na nowych wyzwaniach!

NBK trafił pod banderę wspomnianej organizacji w październiku minionego roku. Przez okres, w którym występował w głównym składzie udało mu się osiągnąć kilka znaczących sukcesów. Pierwszym z nich bez wątpienia był awans na najważniejsze zmagania CS:GO, czyli Majora. Następnie Vitality zgarnęło trofea podczas Charleroi Esports oraz cs_summit 4. Później wywalczyło najwyższe miejsce na podium w ramach finałów siódmej edycji ECS. Dodatkowo zaliczyło udany występ na ESL One Cologne 2019 kończąc te zawody ze srebrnym medalem.

Wydawało się więc, że przed StarLadder Major Berlin 2019 we francuskiej formacji wszystko gra, aczkolwiek rzeczywistość okazała się być brutalna. TV zajęło na tym wydarzeniu 5/8 pozycję, która absolutnie nie mogła ich satysfakcjonować patrząc na to, że wcześniej grono apEXa było w stanie wygrywać podobnie obsadzone rywalizacje. W wyniku przegranego w słabym stylu ćwierćfinału przeciwko AVANGARTeam Vitality przesunęło Schmitta na ławkę rezerwową.

Ten zaczął więc planować, co zrobi, gdy skończy się mu umowa z Team Vitality. Według wielu doniesień postanowił znowu wziąć się za budowę ekipy, lecz tym razem nie ograniczał się tylko do francuskich graczy. Razem z Aleksimb do współpracy zaprosił valdeISSEE mantuu. Jeżeli znany dziennikarz neL przekazał prawdę w artykule dla 1pv.fr, cała dywizja zasili OG znane z sukcesów w grze Dota 2, także Nathan najprawdopodobniej niedługo wróci do gry. Umowy z dotychczasowym pracodawcą już nie ma, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpoczęła się kolejna przygoda w jego karierze!