DBL PONEY nie musi szukać zastępstwa za Nathana „NBK” Schmitta. Francuz otrzymał zgodę od organizatorów, Valve i OG na występ we FLASHPOINCIE.

Pod koniec lutego Nathan „NBK” Schmitt oficjalnie został przesunięty na ławkę rezerwowych w OG. Był to efekt średnich rezultatów międzynarodowej formacji, która ewidentnie potrzebowała odświeżenia w szeregach. Od tamtej pory nie znalazł dla siebie miejsca pod banderą innego klubu, natomiast zaangażował się we współpracę z francuskim mixem grającym pod nazwą DOUBLE PONEY. Działa zatem razem z m.in. Alexandre „bodyy” Pianaro i Lucasem „Lucky” Chastangiem.

Wspomniana paczka w ostatnim czasie osiągnęła spory sukces. Z ostatnich otwartych kwalifikacji FLASHPOINT 3 awansowała do zamkniętego etapu, w którym zdobyła slota w głównym wydarzeniu. Weźmie więc udział w turnieju RMR, w którym na liście uczestników znajdują się takie zespoły, jak HeroicAstralisVitality OG.

DBL PONEY nie było jednak pewne, czy będzie mogło przystąpić do rywalizacji razem ze Schmittem na pokładzie. Ten przecież ma nadal aktywny kontrakt w OG. Dziś natomiast wszystko się wyjaśniło. Aktualny pracodawca Nathana, organizator zawodów i Valve – cała trójka wyraziła zgodę, aby NBK wystąpił podczas FLASHPOINTA, który rozpocznie się już 10. maja. To bez dwóch zdań wspaniała wiadomość dla drużyny z Francji, która dzięki temu nie musi na ostatnią chwilę szukać nowego piątego.

Skład DBL PONEY wygląda tak:

  • France Lucas „Lucky” Chastang
  • France Aurélien „afro” Drapier
  • France Alexandre „bodyy” Pianaro
  • France Thomas „Djoko” Pavoni
  • France Nathan „NBK” Schmitt