W dzisiejszym pojedynku w ramach ESL Pro League Season 3 byliśmy świadkami meczu pomiędzy Na'Vi a FaZe. Rozgrywka na de_dust2 zakończyła się zwycięstwem Natus Vincere 19:17.

W pierwszym, z dwóch dzisiejszych meczy pomiędzy tymi drużynami byliśmy świadkiem niezwykle zaciętego spotkania na mapie de_dust2. FaZe po wygranej rundzie nożowej wybrało stronę antyterrorystów. Pierwsza pistoletówka, która była na korzyść CT zapoczątkowała serię sześciu wygranych rund pod rząd. W momencie, kiedy wydawało się, że terrorystom nie da się przełamać obrony FaZe, Na'Vi zdobyło swój pierwszy punkt w tym meczu. Ta jedna wygrana runda dodała skrzydeł  drużynie, dzięki czemu z wyniku 0:6,  Na'Vi odrobiło straty i wyszło na prowadzenie. W rezultacie, pierwsza połowa zakończyła się wygraną Na'Vi 8 do 7.
Druga część tego spotkania rozpoczęła się kolejną wygraną rundą pistoletową przez FaZe, jednak już w następnej rundzie, Na'Vi wygrało anty-eco i to bez żadnych strat! Przy wyniku 11:8, gracz Natus Vincere: Denis „seized” Kostin pokonał trzech przeciwników w sytuacji 1vs3 oraz rozbroił bombę.
Gdy tablica wyniku pokazywała nam 15:12 dla Na'Vi, gracze z drużyny FaZe wygrali trzy następne rundy doprowadzając tym samym do dogrywki, w której zdołali wygrać dwie, rundy, a Natus Vincere pokonało ich w tym spotkaniu 19:17.

Obecnie, na de_mirage, trwa drugie dzisiejsze spotkanie tych drużyn.