Pierwsza mapa, która rozpoczęła dzisiejsze rozgrywki CS:GO w Spodku za nami! de_Overpass wybrany przez drużynę Natus Vincere wpada na ich konto!

Brazylijczycy po wygranej rundzie nożowej wybrali stronę antyterrorystów, czyli teoretycznie tą łatwiejszą na tej mapie. Mimo to przegrali pistoletówkę oraz 5 kolejnych rund i dopiero wtedy zdołali zabrać przeciwnikowi pierwszy punkt. Tempo Storm od tego momentu zaczęło wracać do meczu. Przy wyniku 4:6, Ukraińcy byli w komfortowej sytuacji 4 na 2, jednak Tempo Storm nie dało za wygraną i zdołali wygrać nawet tak ciężką rundę. Mimo to Na'Vi w następnej rundzie przerwało dobrą passę przeciwników zmuszając ich jednoczenie do dwóch rund eco. Tym samym wygrali pierwszą połowę wynikiem 9:6, po stronie terrorystów.

Tempo Storm wyrównali wynik po drugiej rundzie pistoletowej. Ukraińcy pokazali, że był to tylko wypadek przy pracy i w kolejnych rundach np. seized złapał przeciwników na rotacji i zrobił cztery „kille”, następnie Zeus ustrzelił ace'a, a w kolejnej rundzie znów popisał się seized z czterema zabójstwami. Przy wyniku 14:9 Brazylijczycy wzięli taktyczną pauzę, aby zatrzymać rozkręconych oponentów. Nie była to jednak magiczna pauza, jak to bywa w przypadku fnatic i Na'Vi bez większych problemów wygrało Overpass'a 16:10.

Następną mapą będzie de_cobblestone, wybrane przez Brazylijczyków. Czy zaprezentują się lepiej? Za chwilę się przekonamy!