Wygląda na to, że przygoda Nicholasa „nitr0” Cannella w Team Liquid dobiega końca. Przypominamy, że Amerykanin trafił do tego klubu ponad pięć lat temu.

W nocy, gdy większość spała, Jarek „DeKay” Lewis na łamach DBLTAP opublikował artykuł, w którym poinformował, że według jego źródeł Nicholas „nitr0” Canella stracił swoje miejsce w głównym składzie Team Liquid. Chwilę później Rush B Media dodało do tego wszystkiego, że amerykańska formacja znalazła już zastępce Nicholasa. Ma nim być Michael „Grim” Wince związany od dłuższego czasu z Triumph. Michael ma za sobą naprawdę udane trzy miesiące, jeżeli chodzi o formę indywidualną. Może się pochwalić ratingiem 1.34, który co prawda nie dał mu póki co żadnych większych sukcesów, ale pozwolił pokazać się światu.

Canella dołączył do Liquid na początku 2015 roku. Na największe sukcesy musiał poczekać cztery lata, bowiem nastąpiły one w minionym sezonie, w którym razem ze wspomnianym zespołem zwyciężył między innymi DreamHack Masters DallasESL One Cologne 2019 i dodatkowo zgarnął tytuł mistrza Intel Grand Slam S2, za który z całą ekipą otrzymał okrągły milion dolarów.

Co będzie dalej z karierą nitr0, kiedy oficjalnie opuści grono Erica „adreN” Hoaga? W tej chwili jest to pytanie, na które ciężko udzielić odpowiedzi. Możemy się jedynie domyślać, że zrobi sobie trochę przerwy od CS-a, aby nabrać motywacji. Ewentualnie jeszcze istnieje droga przejścia na Valoranta, ale czy tego właśnie mu trzeba? Raczej nie.

Dywizja CS:GO Team Liquid najprawdopodobniej wyglądać będzie tak:

  • United States Jonathan „ELiGE” Jablonowski
  • Canada Keith „NAF” Markovic
  • United States Jacky „Stewie2k” Yip
  • Canada Russel „Twistzz” Van Dulken
  • United States Michael „Grim” Wince
  • United States Eric „adreN” Hoag – trener