Dwie polskie drużyny zmierzą się dzisiaj w trzech różnych ligach. Pierwszy mecz rozpoczyna się już za niedługo, ale zapewnioną rozrywkę będziemy mieli do godzin wieczornych!

  • 16:30 Poland Team Agg vs. Finland ENCE.

Na pierwszy ogień idą chłopaki z Team AGG, którzy stoczą walkę z fińskim ENCE. Będzie to mecz BO3 w ramach czwartego sezonu Uprise Champions Cup. To ich pierwszy mecz w fazie grupowej. Z formą jaką wczoraj zaprezentowali na kwalifikacjach do DreamHack Masters Malmö, nie powinny mieć problemów z tymi przeciwnikami. Jednakże trzeba pamiętać, że ENCE to drużyna allu, który grał w Ninjas in Pyjamas, więc nie można ich lekceważyć!

  • 19:00 Poland Team Agg vs. CIS  Empire

Ten mecz jest bardzo ważny dla drużyny Kuby „Kubika” Kubiaka. Jest to spotkanie BO1 w kwalifikacjach do StarLadder i-League Invitational. Osiem drużyn walczy o jedno miejsce. Jeżeli uda im się wygrać z Empire, zmierzą się jeszcze dziś z wygranym z meczu Ukraine Explosive vs. Sweden Team Ancient.

  • 21:00 Poland CSGL vs. Portugal k1ck

Tutaj walka rozegra się w ramach drugiej fazy grupowej Operation: Kinguin. Są to pierwsze mecze tych drużyn w grupie A, a zwycięzca zgarnie +3 punkty na swoje konto w tabeli. Lounge Gaming ostatnio pokonując FlipSid3 zapewniła sobie miejsce na DreamHack Masters Malmö. Jeżeli zaprezentują tak dobrą grę jak w tamtym meczu, nie powinni mieć dużych problemów!